נגמרו התירוצים… זמן שווה כסף


הרבה אנשים פנו אלי בבקשה שאעזור להם להשקיע בנדל”ן.

לאחר שתיחקרו אותי מכל כיוון על הצלחותי (אף אחד לא רוצה לשמוע על כשלונות) לאחר שקיבלו תשובות הגיע שלב שאני מכנה אותו: “שלב השאלה הזהה” מפני שכולם ללא יוצא מהכלל שואלים את אותו הדבר: “כמה זמן אצטרך להקדיש כדי להיות בעל נכס?” ולרוב הם גם לא מחכים לתשובה, אלא נותנים אותה בעצמם: “איפה אני אמצא זמן, אני נורא עמוס/ה”.

במילים אחרות: “אין לי זמן ולכן אני מוותר/ת”.

משקיעים יקרים, אני יודעת (מפני שאתם אומרים לי) שאתם רוצים להשקיע, מפני שהשקעה בנדל”ן יתרונות רבים בצידה – הכנסה פאסיבית משכר דירה, ההשקעה מהווה חיסכון לפנסיה ואפילו יש מה להוריש לילדים. אבל היתרון הגדול ביותר הוא בהגדלת ההון תוך זמן קצר יחסית, לפעמים אפילו תוך זמן קצר מאוד!

בשביל כל היתרונות האלה לא תסכימו לפנות זמן בלו”ז (אני יודעת, מאוד עמוס..) שלכם.

הרי אם לא תפנו זמן ותעשו מעשה אף אחד לא ידאג לכם. בטח לא המדינה, ההורים – אם עד עכשיו לא נתנו… קרנות פנסיה… רק אתם יכולים ומסוגלים לתת לעצמכם, סמכו רק על עצמכם!

אין לי זמן זהו תירוץ! התירוץ הכי שכיח והכי שחוק – פנו זמן! קחו אחריות!

כל אחד, אבל כל אחד יכול למצוא זמן! לשפר את מקורות ההכנסה שלו ולדאוג לפנסיה.

הזמן שלכם שווה את הכסף שלכם! העתיד שלכם!

פגשתי הרבה אנשים – כאלה שעובדים במשרה מלאה ותובענית, אמהות עם ילדים, חד הוריות עם ילדים, בעלי עסק, מנכל”ים, אמנים, נותני שירותים, בעלי השכלה גבוהה, ללא השכלה – כל מיני אנשים מכל מיני סוגים כולם משקיעים בנדל”ן וכולם מוציאים זמן בלו”ז העמוס שלהם.
המשותף לכולם שהם הבינו את הכוח הנדל”ני וחשיבותו. הם ייצרו לעצמם ביטחון כלכלי בעצמם במו ידיהם, תוך כדי שמירה על עיסוקם העיקרי.

דרך אגב, ישנה אפשרות שזה ימצא חן בעיניכם כל כך שתהפכו למשקיעים במשרה מלאה 🙂 כמוני.

יאללה ליומנים לשריין זמן להתקדם לקניית דירה להשקעה.


 

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אותך