שלום לך משקיע נדל”ן

הרבה אנשים הבינו בשנים האחרונות שנדל”ן זוהי השקעה משתלמת, אבל רובם לא יודעים איך לגשת להשקעה.

חלק מהם למרות חוסר הידיעה קפצו למים הקרים והשקיעו. כאשר מה שהנחה אותם היו כותרות העיתונים, רמזים או שמועות ששמעו מחברים. ללא מקור מידע מהימן שהוא הבסיס להחלטה נכונה!
ההשקעה שלהם הפסידה. דבר שגרם להם לנטוש את התחום ולטעון שבהשקעות נדל”ן תמיד מפסידים.

לרבים אחרים תחושת חוסר הידע יחד עם הבילבול מהצפת המידע בתקשורת גרם להם לשיתוק! … יושבים על הגדר ומחכים… וגם הם הפסידו. הפסידו זמן שמשמעותו הפסד כסף.

בסופו של דבר גם לקופצים למים וגם ליושבים על הגדר לא היה מידע הדרוש להשקעה מוצלחת. בעצם התחושה היא שלא יודעים! לא יודעים איך ניגשים להשקעה!

  • לא יודעים איך לאסוף מידע אמין ואיכותי שלא תלוי בעיתונים, אתרי אינטרנט וטלוויזיה. מידע שיעזור להפחית את הסיכון שבהשקעה ויוביל לרווח בזמן קצר.
  • לא יודעים איך לתכנן ולהתאים באופן אישי את סוג השקעת הנדל”ן כך שישרת את המטרות הפיננסיות שלנו.
  • לא יודעים איך “למצוא” את הכסף שמתחבא אצלנו. הרבה פעמים יש לנו כסף משלנו ואנחנו לא יודעים “לזהות” אותו ולהפנות אותו למקום הנכון שייצר עבורנו רווח וביטחון.
  • לא יודעים איך לגייס כסף. רוב האנשים רואים במשכנתא אפשרות יחידה לממן נדל”ן, לא יודעים שישנן גם אפשרויות אחרות זמינות ולרוב גם טובות יותר, גמישות יותר.
  • ועוד ועוד שאלות ותהיות…

אני יודעת, שבתחילת הדרך ההרגשה שלי היתה שאני אפילו לא יודעת את מה שאני לא יודעת. זאת אומרת אני לא רואה את הדרך ואפילו לא יודעת איזה שאלות לשאול. דרך אגב לי באופן אישי זה גרם לשיתוק! רק אחרי שהתחלתי ללמוד נדל”ן הדרך התחילה להפתח לפני ולמדתי איזה שאלות לשאול. התשובות האירו את המשך הדרך שהובילה לעוד ועוד שאלות ולעוד ועוד תשובות.

כבר הרבה זמן מאז שיצאתי מהשיתוק ולאורך הדרך חברים, מכרים ואפילו הפקידים בבנק שלי ביקשו ממני שאשתף בדרך, במידע, ואיך הגעתי להצלחות.

בעצם הבלוג הזה הוא התוצאה.

אשתדל לחלוק איתכם את המידע הרב שאני הולכת וצוברת בהשקעות נדל”ן. בהשקעות מוצלחות ובכאלה שהיו פחות מוצלחות.

לתת לכם את קצה החוט (או חוטים) לעולם מרתק שיכול לייצר לכם הכנסה נוספת וביטחון בפנסיה.

בהצלחה רותם

נ.ב. אוכל לעזור להתגבר על הפחד… פגישת הכוונה אישית

פוסטים נוספים שיכולים לעניין אותך